Urnik 2019-2020

SPORED DODATNE VADBE ZA 2019/2020

September 2019

Petek 13.09.2019
Pa Kwa Chang                                      (17:00-18:00)
Qi Gong C skupina                              (18:00-21:00)

Petek 20.09.2019
Pa Kwa Chang                                      (17:00-18:00)
Qi Gong B skupina                              (18:00-21:00)

Petek 27.09.2019
Pa Kwa Chang                                      (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina                              (18:00-21:00)

Sobota 28.09.2019
Ping Qi                                                   (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                     (14:00-17:30)

Oktober 2019

Petek 04.10.2019
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong C skupina                               (18:00-21:00)

Petek 11.10.2019
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong B skupina                               (18:00-21:00)

Petek 18.10.2019
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina                               (18:00-21:00)

Sobota 19.10.2019
Ping Qi                                                    (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                      (14:00-17:30)

November 2019

Petek 8.11.2019
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong C skupina                               (18:00-21:00)

Petek 15.11.2019
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong B skupina                               (18:00-21:00)

Petek 22.11.2019
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina                               (18:00-21:00)

Sobota 23.11.2019
Ping Qi                                                    (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                     (14:00-17:30)

December 2019!!!!!

Petek 06.12.2019
Qi Gong C skupina                               (18:00-21:00)

Sobota 07.12.2019
Qi Gong B skupina                               (9:00-12:00)

Petek 13.12.2019
Qi Gong A skupina                                (18:00-21:00)

Sobota 14.12.2019
Ping Qi                                                     (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                       (14:00-17:30)

Januar 2020!!!!!

Petek 10.1.2020
Qi Gong C skupina                                 (18:00-21:00)

Petek 17.01.2020
Qi Gong B skupina                                 (18:00-21:00)

Petek 24.01.2020
Qi Gong A skupina                                 (18:00-21:00)

Sobota 25.01.2020
Ping Qi                                                      (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                       (14:00-17:30)

Petek 31.01.2020
Qi Gong C skupina                                 (18:00-21:00)

Februar 2020

Petek 07.02.2020
Qi Gong B skupina                                 (18:00-21:00)

Petek 28.02.2020
Qi Gong A skupina                                  (18:00-21:00)

Sobota 29.02.2020
Ping Qi                                                       (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                         (14:00-17:30)

Marec 2020

Petek 06.03.2020
Qi Gong C skupina                                    (18:00-21:00)

Petek 13.03.2020
Qi Gong B skupina                                    (18:00-21:00)

Petek 20.03.2020
NOČ SHI-DO (Karate)                             (podano naknadno)

Sobota 21.03.2020
NOČ SHI-DO (Kit. not. stili)                   (podano naknadno)

Petek 27.03.2020
Qi Gong A skupina                                     (18:00-21:00)

Sobota 28.03.2020
Ping Qi                                                       (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                         (14:00-17:30)

April 2020!!!!!

Petek 17.04.2020
Qi Gong A, B, C skupine (skupaj)           (18:00-21:00)

Sobota 18.04.2020
Ping Qi                                                          (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                            (14:00-17:30)

Maj 2020!!!!!

Petek 08.05.2020
Qi Gong C skupina                                      (18:00-21:00)

Petek 15.05.2020
Qi Gong B skupina                                      (18:00-21:00)

Sobota 16.05.2020
Ping Qi                                                          (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                            (14:00-17:30)

Petek 22.05.2020
Seminar Qi-Gong                                          (podano naknadno)

Sobota 23.05.2020
Seminar Qi-Gong                                          (podano naknadno)

Nedelja 24.05.2020
Seminar Qi-Gong                                           (podano naknadno)

Petek 29.05.2020
Qi Gong A skupina                                         (18:00-21:00)

Junij 2020

Petek 05.06.2020
Karate poletni seminar                                 (podano naknadno)

Sobota 06.06.2020
Karate poletni seminar                                 (podano naknadno)

Nedelja 07.06.2020
Karate poletni seminar                                 (podano naknadno)

Petek 12.06.2020
Qi Gong C skupina (izpit)                             (18:00-21:00)

Sobota 13.06.2020
Qi Gong B skupina                                         (9:00-12:00)

Petek 19.06.2020
Qi Gong A skupina (končni izpit)                (18:00-21:00)

Sobota 20.06.2020
Ping Qi (zaključni izpit)                                (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                               (14:00-17:30)