Urnik 2018-2019

Urnik 2018-2019_v0
SPORED DODATNE VADBE ZA 2018/2019

September 2018

Petek 21.09.2018
Pa Kwa Chang                                      (17:00-18:00)
Qi Gong B skupina                              (18:00-21:00)

Petek 28.09.2018
Pa Kwa Chang                                      (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina                              (18:00-21:00)

Sobota 29.09.2018
Ping Qi                                                   (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                     (14:00-17:30)

Oktober 2018

Petek 05.10.2018
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong C skupina                               (18:00-21:00)

Petek 12.10.2018
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong B skupina                               (18:00-21:00)

Petek 19.10.2018
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina                               (18:00-21:00)

Sobota 20.10.2018
Ping Qi                                                    (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                      (14:00-17:30)

November 2018

Petek 9.11.2018
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong C skupina                               (18:00-21:00)

Petek 16.11.2018
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong B skupina                               (18:00-21:00)

Petek 23.11.2018
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina                               (18:00-21:00)

Sobota 24.11.2018
Ping Qi                                                    (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                     (14:00-17:30)

December 2018 !!!!!

Petek 07.12.2018
Pa Kwa Chang                                       (17:00-18:00)
Qi Gong C skupina                               (18:00-21:00)

Sobota 08.12.2018
Qi Gong B skupina                               (9:00-12:00)

Petek 14.12.2018
Pa Kwa Chang                                        (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina                                (18:00-21:00)

Sobota 15.12.2018
Ping Qi                                                     (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                       (14:00-17:30)

Januar 2019

Petek 11.1.2019
Pa Kwa Chang                                         (17:00-18:00)
Qi Gong C skupina                                 (18:00-21:00)

Petek 18.01.2019
Pa Kwa Chang                                         (17:00-18:00)
Qi Gong B skupina                                 (18:00-21:00)

Petek 25.01.2019
Pa Kwa Chang                                         (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina                                 (18:00-21:00)

Sobota 26.01.2019
Ping Qi                                                      (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                       (14:00-17:30)

Februar 2019 !!!!!

Petek 01.02.2019
Pa Kwa Chang                                         (17:00-18:00)
Qi Gong C skupina                                 (18:00-21:00)

Sobota 02.02.2019
Qi Gong B skupina                                  (09:00-12:00)

Petek 15.02.2019
Pa Kwa Chang                                          (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina                                  (18:00-21:00)

Sobota 16.02.2019
Ping Qi                                                       (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                         (14:00-17:30)

Marec 2019

Petek 08.03.2019
Pa Kwa Chang                                            (17:00-18:00)
Qi Gong C skupina                                    (18:00-21:00)

Petek 15.03.2019
Pa Kwa Chang                                            (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina                                    (18:00-21:00)

Sobota 16.03.2019
Ping Qi                                                         (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                          (14:00-17:30)

Petek 22.03.2019
Pa Kwa Chang                                            (17:00-18:00)
Qi Gong B skupina                                    (18:00-21:00)
NOČ SHI-DO (Karate)                             (podano naknadno)

Sobota 23.03.2019
NOČ SHI-DO (Kit.not.stili.)                    (podano naknadno)

April 2019 !!!!!

Petek 05.04.2019
Pa Kwa Chang                                             (17:00-18:00)
Qi Gong C skupina                                     (18:00-21:00)

Sobota 06.04.2019
Qi Gong B skupina                                     (09:00-12:00)

Petek 12.04.2019  
Pa Kwa Chang                                             (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina                                     (18:00-21:00)

Sobota 13.04.2019
Ping Qi                                                          (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                            (14:00-17:30)

Maj 2019 !!!!!

Petek 10.05.2019
Pa Kwa Chang                                              (17:00-18:00)
Qi Gong C skupina                                      (18:00-21:00)

Sobota 11.05.2019
Qi Gong B skupina                                       (09:00-12:00)

Petek 17.05.2019
Seminar Qi-Gong                                          (podano naknadno)

Sobota 18.05.2019
Seminar Qi-Gong                                          (podano naknadno)

Nedelja 19.05.2019
Seminar Qi-Gong                                           (podano naknadno)

Petek 24.05.2019
Pa Kwa Chang                                                 (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina                                         (18:00-21:00)

Sobota 25.05.2019
Ping Qi                                                              (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje)                               (14:00-17:30)

Petek 31.05.2019
Karate poletni seminar                                 (podano naknadno)

Sobota 01.06.2019
Karate poletni seminar                                 (podano naknadno)

Nedelja 02.06.2019
Karate poletni seminar                                 (podano naknadno)

Junij 2019

Petek 07.06.2019
Pa Kwa Chang                                                 (17:00-18:00)
Qi Gong C skupina (izpit)                             (18:00-21:00)

Petek 14.06.2019
Pa Kwa Chang                                                 (17:00-18:00)
Qi Gong A skupina (končni izpit)               (18:00-21:00)

Sobota 15.06.2019
Ping Qi (zaključni izpit)                                (10:30-13:30)
Karate (šola za trenerje) (Izpit)                   (14:00-17:30)

Petek 21.06.2019
Pa Kwa Chang                                                 (17:00-18:00)
Qi Gong B skupina (končni izpit)               (18:00-21:00)